محصولات روز
منوی اصلی
وبـــــــــــــــــــــــگذر
لینک دوستان
نویسندگان
محصولات فروشگاه
لینک دونی
 
محصولات روز
امروز :

وابسته به سایت www.FunShad.com

آخرین به روز رسانی:

جستجو :

طراح قالب
دسته بندی مطالب
آخرین مطالب
دسرِ مارِ موز و توت فرنگی ، ایده ای برای سال مار ....

آنچه باید درباره سمنو بدانید

طرز تهیه شکلات کاراملی مخصوص نوروز

روش هایی برای یک خانه تکانی آسان و سریع به روش مارتا استوارت

آش میوه سنتی اردبیل

اطلاعاتی در مورد سمنو

تمیزی یا وسواس؟

خانه تکانی یا خودکشی؟

شیرینی های ممنوع در ایام نوروز

چرا «چهره‌های محبوب» فقط عیدها به تلویزیون می‌آیند؟

این بیماران آجیل نخورند

ایده ای جالب و زیبا برای سبزه عید که تا به حال ندیده اید

ایده هایی برای تزئین پول

نگران «کلاه قرمزی» نباشید!

این "س" هفت سین را بیشتر بشناسید

این شکلات های زیبا را در منزلتان درست کنید

«علی ضیاء» به جای فرزاد حسنی در برنامه تحویل سال

با دکوراسیون هندی خانه تان را جذاب تر کنید

خانه تکانی و دو خطر

آیا تمیزکردن خانه برای زنان خطر دارد ؟

طرز تهیه‌ شیرینی بدون نیاز به پختن ویژه نوروز

والپیپر های زیبای طبیعت با کیفیت بالا سال ۹۲

کد آهنگ های پیشواز ایرانسل نوروز ۱۳۹۲

جدیدترین آهنگ پیشواز همراه اول سال ۹۲

زنان عید ۹۲ امسال چه بپوشند؟

تخم مرغ سفره هفت سین تان را اینگونه تزئین کنید

منتظر ویژه برنامه نوروزی «احسان علیخانی» باشید

کارهای ممنوع در خانه تکانی

دانلود تقویم برای سال ۱۳۹۲

اس ام اس های طنز عید نوروز ۱۳۹۲


لیست کامل مطالب ارسال شده
صفحات جانبی
آمار و اطلاعات

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات : 0

تعداد کل پست ها :

عضویت در سایت

برای عضویت در خبرنامه و در سایت آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و بر روی شکل کلیک کنید تا عضویت شما تایید شود و سپس به ایمیل باکس خود رفته و روی لینک تایید ایمیل که به صورت یه ایمیل برای شما فرستاده شده است کلیک کنید تا عضویت شما فعال شود توجه داشته باشید که 2 نوع عضویت وجود دارد عضویت در گروه یاهو و عضویت در گروه گوگل یکی در یکی و یا در هر دو گروه عضو شوید :

Subscribe to fun shad  
ابر برچسبها
 

 
مراسم نوروز در زمان ساسانیان چگونه برگزار می‌شد؟
مراسم نوروز در زمان ساسانیان چگونه برگزار می‌شد؟سایت ویژه نوروز جشن ایرانیان باستان| rooze9.comدر باب علت این رسم ابوریحان افسانه عجیبی نقل می‌كند كه اصلا از اوستا نشات پیدا كرده است و چنین است كه در زمان جمشید عدد جانوران چندان زیاد شد كه...در عهد ساسانیان، نوروز را در میان ملت ایران و نیز در دربار مراسم مخصوص و تشریفات فراوان در كار بوده است و به تحقیق می‌توان گفت كه در هیچ زمان مراسم نوروز را با این همه تكلفات به جا نمی‌آوردند و خوشبختانه از اغلب این مراسم اطلاعات كافی در دست است. از جمله كارهایی كه در ایام نوروز درعهد ساسانیان انجام می‌گرفت این بود كه در نوروز شاهان ساسانی سان سپاه می‌دیدند و به عزل و نصب حكام می‌پرداختند
دكتر «اردشیر خدادایان» كارشناس تاریخ باستان و استاد دانشگاه شهید بهشتی معتقد است كه:
«آیین ساسانیان در این ایام چنین بود كه پادشاه به روزنوروز بار عام را شروع می‌كرد و حق‌های حشم و لشكر را می‌گزارد و حاجت آن را روا می‌كرد و بعد از آن زندانیان را آزاد و مجرمان را عفو می‌نمود، به عنوان نمونه شاپور دوم به دانیال نامی ‌كه سردار نظامی ‌او بود در روز نوروز خلعت داد و انوشیروان و بقیه پادشاهان در نوروز متهمان را می‌بخشیدند و به كسانی كه در جنگ پیروز می‌شدند جایزه می‌دادند و حتی به كشاورزان و دامپروان نمونه نیز هدایا و خلعت می‌دادند.»
 
ساسانیان نوروز را«نوك روژ» می‌گفتند: «به موجب روایت دینكرد، هر پادشاهی در این روز فرخنده رعیت ممالك خویش را قرین شادی و خرمی ‌می‌كرد و در این عید كسانی كه كارمی‌كردند، دست از كار كشیده و به استراحت و شادمانی می‌پرداختند.
نوروز عید بهاری است. در این روز مالیات‌های وصول شده را به حضور شاه عرضه می‌داشتند و شاه به عزل و نصب حكام می‌پرداخت. عید نوروز شش روز متوالی دوام داشت. و در این شش روز سلاطین ساسانی بار می‌دادند و نجبای بزرگ و اعضای خاندان خود را به ترتیب منظم می‌پذیرفتند و به حضار عیدی می‌دادند.
روز ششم را سلاطین برای خود و محرومان درگاه جشن می‌گرفتند. در روز اول و روز ششم نوروز، همه نوع مراسم متداول ملی اجرا می‌شد. در روز اول مردم صبح بسیار زود برخاسته، به كنار نهرها و قنات‌ها رفته شست و شو می‌كردند و به یكدیگر آب می‌پاشیدند و شیرینی تعارف می‌كردند. صبح پیش از آن كه كلامی‌ ادا كنند شكر می‌خورند یا سه مرتبه عسل می‌لیسیدند و برای حفظ بدن از ناخوشی‌ها و بدبختی‌ها روغن به تن می‌مالیدند و خود را با سه قطعه موم دود می‌دادند. در این روز سكه نو می‌زدند و آتشكده‌ها را پاك و طاهر می‌كردند.
ازرسوم دیگر این زمان چنان چه كه گفته شد ریختن آب بوده است به یكدیگر درصبح نوروز و این رسم نیز در قرون اسلامی ‌به صورت گلاب پاشیدن باقی ماند.
 
در باب علت این رسم ابوریحان افسانه عجیبی نقل می‌كند كه اصلا از اوستا نشات پیدا كرده است و چنین است كه در زمان جمشید عدد جانوران چندان زیاد شد كه پهنای زمین بر آنها تنگ گردید. خداوند زمین را سه برابر آن چه بود فراختر كرد و مردم را امر فرمود كه به آب غسل كنند تا گناهانشان پاك شود، پس همه سال این كار را می‌كنند تا این كه خداوند آفات آن سال را از ایشان دفع كند.
در صبح روز ششم (خرداد روز) از ماه فروردین مردم خود را با آب می‌شستند و احتمال دارد كه این رسم به افتخار خرداد فرشته نگهبان آب بوده باشد.
وصول مالیات‌های مملكتی در ایام سلاطین ساسانی در نوروز آغاز می‌شد. در هر یك از ایام نوروز پادشاه بازی سپید پرواز می‌داد، و از چیزهایی كه پادشاه در نوروز به خوردن آن تبریك می‌جست اندكی شیر تازه و خاصل و پنیر تازه بود.
 
بیست و پنج روز قبل از نوروز در صحن دارالملك، دوازده ستون از خشت خام برپا می‌شد كه بر ستونی گندم و بر ستونی عدس و بر ستونی كاجیله و بر ستونی ارزن و بر ستونی ذرت و بر ستونی لوبیا و بر ستونی نخود و بر ستونی كنجد و بر ستونی ماش می‌كاشتند و این‌ها را نمی‌چیدند مگر به ترنم و لهو، در ششمین روز نوروز، این حبوب را می‌كندند و در مجلس می‌پراكندند و تا روز مهر از ماه فروردین (شانزدهم فروردین) آنها را جمع نمی‌كردند.
این حبوب را برای تفال می‌كاشتند و گمان می‌كردند كه هر یك از آنها نیكوتر و بارورتر شد محصولش در آن سال فراوان خواهد بود.
در ایام نوروز مخصوصا نواهایی مخصوص در خدمت شاه نواخته می‌شد كه فقط اختصاص به همین جشن‌ها و ایام داشت.
 از رسوم دیگر درباری این عهد این بود كه پادشاه در نوروز مایحتاج اولیه سالیانه دفتری و چیزهای دیگر درباری را تهیه می‌كرد و از قبیل كاغذ و پوست‌هایی كه در آن نامه‌ها و بخشنامه‌ها نگاشته می‌شد و آن چه مهر كردنش از طرف پادشاه بود آخر آن كاغذ مهر می‌شد و آنها را «اسپیدا نوشت» یا «اسپید نوشت» می‌نامیدند.
پادشاه پس از آن كه در بامداد نوروز زینت خود را می‌پوشید و لباسی را كه معمولا از برد یمانی بود بر تن می‌كرد به تنهایی در دربار حاضر می‌شد و شخصی كه قدم او را به فال نیك می‌گرفتند بر شاه داخل می‌گردید.
 
برخی نگاشته اند كه اولین كس از بیگانگان كه در بامداد نوروز به خدمت شاه می‌رسید موبدان موبد بود كه با جامی ‌زرین و پر از می‌و انگشتری و درمی‌و دیناری خسروانی و دسته ای سبز و شمشیری و تیر و كمان و دوات و قلم و اسبی و بازی و كودكی نیك روی پیش شاه می‌آمد و جام شراب را به پادشاه می‌داد و دسته خوید را در دست دیگر او می‌گذاشت و دینار و درم در پیش تخت وی می‌نهاد. مقصود ایشان از آوردن این چیزها كه گفته شد این بود كه شاه و بزرگان را دیده بر آنها افتد تا در همه سال شادمان و خرم باشند و آن سال برایشان مبارك گردد . پس از این مقدمات بزرگان به خدمت می‌آمدند و هدایایی تقدیم می‌نمودند و شاه نیز به هدیه دهندگان به نسبت درجات آنان چیزی هدیه می‌كرد.
چنان چه مسعودی می‌گوید:‌ «خسرو پرویز در یكی از اعیاد درحالی كه سپاهیان با اعداد و سلاح  خود رده بسته و هزار پیل و پیلیبان صف كشیده بودند، برای دیدن سان آنها خارج شده بود» و بعید نیست كه مراد از این عید، نوروز باشد و حتی به حدس می‌توان گفت كه در نوروز شاهان ساسانی سان سپاه می‌دیدند زیرا، در قرون اسلامی‌نیز در نزد برخی از سلاطین جزو ایران این رسم در نوروز معمول بوده است.
 
از رسوم عمومی‌ نوروز در آن عهد یكی برافروختن آتش بود در شب نوروز و این رسم بعدها در زمان عباسیان نیز در بین النهرین رواج داشت و شاید آتشی كه در عصر حاضر در شب‌های چهارشنبه سوری (چهارشنبه آخر سال) می‌افروزند نتیجه همین رسم قدیم باشد.
 اما دلیل افروختن آتش در شب نوروز واضح است كه به علت احترام عنصر آتش در نزد ایرانیان قدیم بود. برخی چون ابوریحان نیز گفته اند كه جهت افروختن آتش در این شب تصفیه جو و از میان بردن عفونات مولد؛ از فساد هواست. اولین كسی كه این رسم را بنیاد نهاد شاید هرمز دلیر پسر شاپور پسر اردشیر بابكان باشد.
 
از رسوم متداول این زمان هدیه دادن شكر است. این رسم را گر چه ابوریحان بسیار قدیم می‌داند ولی شاید از زمان ساسانیان تجاوز ننماید. این رسم در مهرگان نیز معمول بوده است.
باشكوه ترین و زیباترین آیین این زمان كه هنوز هم بر جای مانده است و آن زمان در نزد عامه مردم و نیز در دربار شاهان مرسوم بود، كاشتن سبزی است.


hkartoon.gif (468×60) کلکسیون ارزشمند تمام کارتون ها و انیمیشن های جدید از سال


2009 تا سال 2012 !

 

  یش از 60 فیلم انیمیشن بسیار زیبا و فوق العاده با کیفیت !


اکثرا با زیرنویس کاملا فارسی !


 کیفیت عالی DVD تمام کارتون ها !تقدیم به تمامی علاقمندان به انیمیشن های بامزه دنیا !هم تفریح و سرگرمی کودکان شما و هم عالی برای تقویت زبان انگلیسی


 آیا می دانید بسیاری از این انیمیشن های زیبا و معروف دنیا هرگز دوبله

نشده اند !


اولین کسی باشید که تمام کارتون ها و انیمیشن های زیبای جدید را با


کیفیت عالی در اختیار دارید و می بینید !


 +


چندین پوستر با کیفیت از تمامی کارتون ها در کنار فیلم !


kartoon1.jpg (450×350)  سفارش " مجموعه کارتون های جدید دنیا تا سال 2012 "


 پکیج 12 DVD و بیش از 60 کارتون  به قیمت تنها 17.800 تومان !


در هرکجای کشور که هستید تنها با چند کلیک ساده این محصول را خرید


نمایید و پس از دریافت وجه را به مامور پست بپردازید !


این محصول دارای پشتیبانی کامل خرابی می باشد !!تعداد 12 دی وی دی
  قیمت 17800 تومان


http://hamkaran.biz/product/buy.gif   http://hamkaran.biz/product/buy.gif


 
kartoon9.jpg (500×295) 
 
 

لیست کارتون های موجود در این مجموعه به تفکیک سال از جدید به قدیم

:The Adventures of Tintin - The Secret of the Unicorn - 2012 -


انیمیشن ماجراهای تن تن - راز تکشاخ (زیرنویس فارسی)Puss in Boots - 2011 -  - انیمیشن سینمایی گربه چکمه پوش (زیرنویس


فارسی)Happy Feet 2 - 2011 - خوش قدم 2Arthur Christmas - 2011 - کریسمس آرتور (زیرنویس فارسی)Cars 2 - 2011 - ماشین ها 2 (زیرنویس فارسی)Ice Age A Mammoth Christmas - 2011 - (زیرنویس فارسی)Rango - 2011 - رنگو (زیرنویس فارسی)Rio - 2011 - ریو (زیرنویس فارسی)


kartoon4.jpg (500×287)Alvin and the Chipmunks - Chip-Wrecked - 2011 :


آلوین و سنجاب ها 3
Kung Fu Panda 2 - 2011 - پاندا کونگ فو کار 2 (زیرنویس فارسی)Dragon Gift of the Night Fury - 2011 - هدیه اژدها از خشم شبHoodwinked Too! Hood VS. Evil - 2011 - شنل قرمزی علیه شیطان (

شنل قرمزی 2 ) (زیرنویس فارسی)Open Season 3 - 2011 - فصل شکار 3 (زیرنویس فارسی)Mars Needs Moms - 2011 - مریخ به مادران نیاز دارد  (زیرنویس


 فارسی)

Winnie the Pooh - 2011 - فیلم انیمیشن وینی دی پو (زیرنویس

 
فارسی)Kung Fu Panda Legends of Awesomeness - 2011 - پاندا کونگ فو کار

 
نسخه افسانه فوق العادگی   kartoon5.jpg (500×294)


Gene Fusion - 2011 - ژن فیوژن


Gnomeo & Juliet - 2011 - نومئو و ژولیت (زیرنویس فارسی)


The Smurfs - A Christmas Carol - 2011 - اسمورف ها، سرود

کریسمس (زیرنویس فارسی)Legend Of A Rabbit Knight - 2011 - افسانه یک خرگوش شوالیه


The Legend of Secret Pass - 2011 - افسانه رمز مخفی


Lego Star Wars - The Padawan Menace - 2011 - لگو جنگ ستارگان -


تهدید پاداوانOakies Outback Adventures - 2011 - ماجراهای اوکی


Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension - 2011 - فیناس و فرب در


دنیای دو بعدیPuss In Boots - A Furry Tail - 2011 - گربه چکمه پوش - دم خزدارQuest For Zhu - 2011 - جستجو برای ژو


2011 - Penguins of Madagascar - سری کامل و جدید انیمیشن پنگوئن


 های ماداگاسکار
kartoon3.jpg (450×350)


سفارش " مجموعه کارتون های جدید دنیا تا سال 2012 " 
پکیج 12 DVD و بیش از 60 کارتون  به قیمت تنها 17.800 تومان !


 
 
در هرکجای کشور که هستید تنها با چند کلیک ساده این محصول را خرید نمایید و پس از دریافت وجه رابه مامور پست بپردازید !این محصول دارای پشتیبانی کامل خرابی می باشد !!
 


تعداد 12 دی وی دی   قیمت 17800 تومان


http://hamkaran.biz/product/buy.gif   http://hamkaran.biz/product/buy.gif


 
Super K - 2011 - سوپر کاThe Little Engine That Could - 2011 - موتور کوچکی که می توانست

 (زیرنویس فارسی)The Littlest Angel - 2011 - کوچکترین فرشته (زیرنویس فارسی)The Puppet Monster Massacre - 2011 - قتل عامل هیولا عروسکیThomas And Friends Day Of The Diesels - 2011 - توماس و دوستان - روز دیزلی ها

Tom and Jerry and the Wizard of Oz - 2011 - تام و جری و جادوگر


شهر اوز (زیرنویس فارسی)Top Cat The Movie - 2011 - فیلم گربه برتر ( تاپ کت )Toy Story Toon Hawaiian Vacation - 2011 - داستان اسباب بازی -


تعطیلات در هاواییTransformers Prime Darkness Rising - 2011 - ترانسفورمرز ،


برخاست پرایم


Toy Story 3 - 2010 - داستان اسباب بازی 3 (زیرنویس فارسی)


Alpha And Omega - 2010 - آلفا و امگا (زیرنویس فارسی)


Despicable Me - 2010 - من شگفت انگیز (زیرنویس فارسی)


How To Train Your Dragon - 2010 - پسر اژدها سوار (زیرنویس


 فارسی)kartoon6.jpg (500×296)


Megamind - 2010 - ابر ذهن (زیرنویس فارسی)Shrek Forever After - 2010 - شرک 4 (زیرنویس فارسی)Tangled - 2010 - گیسو کمند (زیرنویس فارسی)Space Dogs - 2010 - سگ های فضا نوردA Turtles Tale Sammys Adventure - 2010 - داستان سمی، یک


لاکپشت (زیرنویس فارسی)


Alvin and the Chipmunks The Squeakquel - 2010 - آلوین و سنجاب ها

2 (زیرنویس فارسی)Animals United - 2010 - اتحاد حیوانات (زیرنویس فارسی)Space Chimps 2 Zartog Strikes Back - 2010 - میمون فضانورد

2 (زیرنویس فارسی)


 
kartoon2.jpg (450×350)


سفارش " مجموعه کارتون های جدید دنیا تا سال 2012 "


 
پکیج 12 DVD و بیش از 60 کارتون  به قیمت تنها 17.800 تومان !


 
در هرکجای کشور که هستید تنها با چند کلیک ساده این محصول را خرید نمایید و پس از دریافت وجه را


به مامور پست بپردازید !این محصول دارای پشتیبانی کامل خرابی می باشد !!تعداد 12 دی وی دی   قیمت 17800 تومان


http://hamkaran.biz/product/buy.gif   http://hamkaran.biz/product/buy.gif


A Cat in Paris - 2010 - گربه ای در پاریسArthur and the Revenge of Maltazard - 2010 - آرتور و انقام مالتازارد

(زیرنویس فارسی)


Care Bears - Share Bear Shines - 2010 - مراقبت از خرس های مهربون


Firebreather - 2010 - نفس آتشین (زیرنویس فارسی)


Scared Shrekless - 2010 - شرک مقدس


The Lost Thing - 2010 - شیء گمشده  (زیرنویس فارسی)


Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes - 2010 -  دیدار تام و جری با

شرلوک هلمز (زیرنویس فارسی)


Ultramarines - A Warhammer 40,000 Movie - 2010 -  (زیرنویس

فارسی)


 kartoon7.jpg (500×296)


Up - 2009 - بالا (زیرنویس فارسی)A Christmas Carol - 2009 - سرود کریسمس (زیرنویس فارسی)Fantastic Mr. Fox - 2009 - آقای فاکس شگفت انگیز (زیرنویس

فارسی)Cloudy with a Chance of Meatballs - 2009 - ابری با احتمال ریزش

باران گوشتی (زیرنویس فارسی)Coraline - 2009 - کورالین (زیرنویس فارسی) Nine 9  - 2009 - فیلم نه (زیرنویس فارسی)Monsters vs Aliens - 2009 - هیولاها علیه بیگانگان (زیرنویس فارسی)A Town Called Panic - 2009 - شهری به نام پانیک (زیرنویس فارسی)Edison and Leo - 2009 - ادیسون و لئوGarfield's Pet Force 3D - 2009 - ارتش حیوانات گارفیلدIce Age 3 - Dawn of the Dinosaurs - 2009 - عصر یخبندان 3 (زیرنویس


فارسی)Killer Bean Forever - 2009 - لوبیای قاتلPlanet 51 - 2009 - سیاره 51Turtles Forever - 2009 - لاکپشت های نینجا برای همیشه سفارش " مجموعه کارتون های جدید دنیا تا سال 2012 " 
پکیج 12 DVD و بیش از 60 کارتون  به قیمت تنها 17.800 تومان ! 
در هرکجای کشور که هستید تنها با چند کلیک ساده این محصول را خرید نمایید و پس از دریافت وجه را


به مامور پست بپردازید !این محصول دارای پشتیبانی کامل خرابی می باشد !!


تعداد 12 دی وی دی
  قیمت 17800 تومان


http://hamkaran.biz/product/buy.gif   http://hamkaran.biz/product/buy.gif


 

vkartoon.gif (120×240)   vkartoon.gif (120×240)

نوشته : 2mim در تاریخ : شنبه 12 فروردین 1391 || نظرات()

راهنمای موتورهای جستجو: مراسم نوروز در زمان ساسانیان نوروز در زمان ساسانیان مراسم نوروز زمان ساسانیان مراسم عید نوروز عید نوروز تاریخچه عید نوروز تاریخ نوروز آداب نوروز آداب نوروز باستان نوروز باستان نوروز 91 عید نوروز 91 نوروز ساسانی نوروز ساسانیان sms fatemiye sms ایام فاطمیه sms شهادت حضرت فاطمه اس ام اس ایام فاطمیه اس ام اس ایام فاطمیه 91 اس ام اس ایام فاطمیه ماه 91 اس ام اس تسلیت ایام فاطمیه اس ام اس شهادت حضرت فاطمه اشعار زیبا برای ایام فاطمیه ایام فاطمیه جدیدترین اس ام اس های ایام فاطمیه حدیت زیبا برای حضرت زهرا (س) حدیث در مورد ایام فاطمیه دوبیتی ایام فاطمیه دوبیتی زیبا برای شهادت حضرت زهرا دوبیتی شهادت حضرت زهرا(س) دوبیتی شهادت حضرت فاطمه شعر برای ایام فاطمیه شعر شهادت حضرت فاطمه شهادت حضرت زهرا شهادت حضرت فاطمه پیامک ایام فاطمیه پیامک تسلیت ایام فاطمیه پیامک تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) پیامک زیبا برای ایام فاطمیه پیامک شعر برای ایام فاطمیه گلچین اس ام اس های شهادت حضرت فاطمه(س) hadis hazrate fateme sms hazrate fateme sms shahadate hazrate fateme sms tasliyat sms tasliyate ayyame fatemiyeh آرشیو کامل اس ام اس های ایام فاطمیه احادیث حضرت فاطمه (س) احادیث زیبا برای ایام فاطمیه اس ام اس جدید اس ام اس داغ اس ام اس زیبا اس ام اس شهادت بی بی فاطمه اس ام اس قشنگ اس ام اس ناب اس ام اس ها و پیامک های ایام فاطمیه ( سری چهارم ) اس ام اس ها و پیامک های ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) (سری اول) اس ام اس های جدید برای شهادت حضرت فاطمه اس ام اس و پیامک شهادت حضرت فاطمه (س) انواع احادیث در مورد حضرت فاطمه(ص) بهترین اس ام اس ها بهترین اس ام اس های ایام فاطمیه بهترین اشعار در مورد شهادت حضرت فاطمه (س) بهترین وجدیدترین اس ام اس های تسلیت ایام فاطمیه بی بی فاطمه جدیدترین اس ام اس ها جدیدترین پیامک ها حدیث در مورد حضرت زهرا(س) حدیث در مورد حضرت فاطمه(س) اس ام اس شهادت بی بی فاطمه شهادت حضرت زهرا(س) شهادت دخت نبی مجموعه اس ام اس های ایام فاطمیه مجموعه کامل اس ام اس های ایام فاطمیه مجموعه کامل اس ام اس های شهادت حضرت فاطمه(س) مجموعه کامل بهترین پیامک ها و مسیج ها مرکز اس ام اس مرکز اس ام اس ایران مسیج ایام فاطمیه مسیج ایام فاطمیه ماه 91 مسیج تسلیت شهادت حضرت فاطمه مسیج جدید مسیج خیلی قشنگ مسیج زیبا مسیج زیبا برای ایام فاطمیه مسیج شعر ایام فاطمیه مسیج مناسبتی منبع اس ام اس های ایران پیامک ایام فاطمیه ماه 91 پیامک تسلیت پیامک جدید پیامک خیلی قشنگ پیامک زیبا پیامک مناسبتی


صفحات